Korkusuz Gladyatörler

Korkusuz Gladyatörler (Sands of the Coliseum) oyununda kendi gladyatörlerinizi Roma'da dövüştürmektesiniz. Dövüşlerden kazandığınız para ve yeteneklerle takımınızın gelişmesini ve daha yüksek mertebedeki dövüşlere katılmaya başlayacaksınız. Başlangıçta takımınızın adını ve ilk gladyatörünüzün çeşitli özelliklerini seçmeniz gerekiyor. Hemen ardından ise ilk karşılaşmaya çıkıyorsunuz.

Karşılaşma ekranında sol tarafta bir menü beliriyor. Attack saldırı yapmanızı sağlıyor. Açılan menüde yukarıdan aşağı zayıf, orta ve güçlü saldırı türleri yer alıyor. Seçeceğini saldırı türüne gücünüz yetiyorsa, rakibinizin neresine vurmak istediğinizi seçip saldırı yapabiliyorsunuz. Burada püf nokta rakibinizin ayağına saldırıp, onu kaybetmesini sağlayarak size saldırmasına engel olmaktır. Benzer şekilde rakip iki el ile kullanılan bir kılıç vb. kullanıyorsa zayıf olan kolunu kullanamaz hale getirip saldırı yapmasına engel olunabilir.

Rakibinizi yendiğinizde Mercy bağışla ve Blood öldür seçenekleri çıkmaktadır. Rakibinizi bağışlarsanız tecrübe puanı kazanırsınız, öldürürseniz tüm silah vb. araçlarını alırsınız. Ayrıca Sezar'ın emrini yerine getiriyorsanız moral puanı kazanırsınız.

Harita bölümünde sağ üstteki menüde Inventory bölümünden silah ve teçhizatınızı ayarlayabilir, Skill bölümünden kazandığınız yetenek puanlarınızı kullanabilir ya da tekniğinizi geliştirebilirsiniz. Yetenekler yukarıdan aşağı şunlardır; karizma, güç, beceri, savunma, hız ve yaşam gücü.

Sol altta, Coliseum kısmına girip rakiplerinizle dövüşlere katılacaksınız. Hemen altındaki shop kısmından ise paranız yettiğince çeşitli silah ve ekipmanlar satın alabilirsiniz. OyunBOT.com olarak oyundan daha fazla zevk almanız amacıyla açıklamalarımızı kısa tutuyoruz. Keyifli oyunlar.

Korkusuz Gladyatörler oyunu yükleme için hazırlanıyor.


.

Hata Bildir
REKLAM
REKLAM