Ben 10 Oyunları

Toon Kupası 2019

3 ay önce

Ben 10 çizgi filmi’nin patenti kanadaya aittir, yapımcısı olduğu çizgi film kanalı cartoon network’ta yayımına devam edilmektedir. Çizgi dizinin 2005 yılında yapımına başlanmıştır. 15 yıldır gösterimine ve yapımına devam eden benten çizgi filmi büyük bir kesimine ulaşmıştır. Ben 10 çizgi filmi haricinde artık ben 10 oyunları, ben10 baskılı tsihrt’leri, ev tekstil ürünleri, çantalar ve oyuncak gibi bilimum satış ürünleri ile ticari pazarını oldukça genişletmiştir. Özellikle çocukların ilgiyle izlediği ben 10 çizgi filmlerinde işlenilen konu şöyledir.

Ben 10 kuzeni ve büyükbabası ile birlikte ormana gezmeye giderler. Ben 10 birden kuzeniyle tartışmaya başlayınca canı sıkılarak kuzeni ve dedesinin yanından ayrılarak ormanda gezmeye gider. Ben 10 in ormanda gördüğü ve anlam veremediği bir cisin hayli dikkatini cekince dahada yakınına giderek cisimin ne olduğunu anlamaya çalışır. Bu sırada yerdeki cisim ben 10’in koluna halka olur, ben 10 karalteride bu şekilde oluşur. Ben 10 koluna yapışan halka sayesinde daha önce olmadığı özelliklere sahip olmaya başlar. Halka sayesinde birçok şekle girebilir ve girdiği şekillerle alakalı ekstra gücü olmaya başlar. Kahramanımız ben ten elde ettiği bu gücü iyilik için kullanır ve kötülerle savaşmaya başlar.

Rakibi çizgi filmlere kıyasla çok daha iyi bir konumda bulunan ben 10 oyunu, günümüzde çizgi filmin yanına ben 10 oyunları ilede çok fazla ilgi görmektedir. Gördüğü ilgi öylesine büyüktür ki, avrupada ve dünyada bir çok dile çevrilip izlenme rekorları kırmıştır. Tüm çocukların ve bir çok yetişkinin sayesinde beş sezondur yeni bölümlerle dünya pazarında kendine yer bulmaktadır. Birinci sezonunda işlediği ana konu bilekliğin bulunuşuyken, ikinci sezonda güçlerin farkı ile devam etmiştir. Üçüncü sezon savaşa başlangıç, dördüncü sezon savaş ve son olarakta bunu beşinci sezondaki eve dönüş serileri ile günümüze kadar taşımıştır. Yapımı hala devam eden ben 10 çizgi film’i devamlı yeni bölümleri çıkan ben 10 oyunları ile hayran sayısını hergün dahada arttırmaktadır.

Kral Katili

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU

Plants vs Zombies PvZ 1

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU

Ben 10 Omniverse Final Mücadele – Türkçe

Ben 10 Oyunları

GÜNÜN OYUNU

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU

Aptallık Testi – Türkçe

Cinbo Oyunları

GÜNÜN OYUNU

Ben 10 Dünyayı Kurtarmak

Ben 10 Oyunları

GÜNÜN OYUNU

Ben 10 Omnitrix Glitch

Ben 10 Oyunları

GÜNÜN OYUNU

Ateş ve Su 4 Kristal Tapınağı

Ateş ve Su Oyunları

GÜNÜN OYUNU

JackSmith Demirci Ustası

İşletme Oyunları

GÜNÜN OYUNU

Cinbo Elmas Peşinde

Cinbo Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.