Football Manager 2020 Sistem Gereksinimleri

Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA taradından yayınlanan Football Manager 2020 oyununda yeni transferler yapacak teknik direktör olacak ve takımınızı galibiyete doğru koşturacaksınız. FM20 olarakta kısaca adlandırılan bu fotbol oyununun yapımcısı tarafından yayınlanan sistem gereksinimlerini sizlerle paylaştık.

Football Manager 2020 oynanış videosu;

Football Manager Minimum 2020 Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Pentium 4 (64-bit), Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 – 2.2 GHz +
  • Sistem Belleği: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256 MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 7 GB boş depolama alanı
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, 8/8.1 Windows 10 (Not: Hepsi 64 bit gerektirir)

Football Manager Önerilen 2020 Sistem Gereksinimleri

Sistemin minimum gereksinimleri çok düşük olduğu için SEGA önerilen gereksinimleri açıklamamıştır. Eğer yukarıdaki özelliklerden daha iyi bir bilgisayarınız varsa oyunu sorunsuzca oynayabilirsiniz. Sadece Windows 64 bit olması yeterli.

fm 20 sistem - Football Manager 2020 Sistem Gereksinimleri

Footbol Manager 2020 Yorumları;

Zerpnos:

Bu oyunu da eski serileri gibi 500-600 saat vakit ayırarak oynayacağım eyvallah ama siz oynadığım süreye aldanmayın. Yıllardır oynuyorum ve kopamıyorum bu oyundan. TD yapmak çok keyifli, yeni futbolcular keşfetmek, çocukları geliştirmek onları birer yıldız topçu yapmak çok keyifli ama bu oyun bir yandan da insanı kanser ediyor. Bir sürü oyun oynadığım bu oyun kadar yapay zekası kötü çok az oyunla karşılaştım. Kalenin içine kadar girip, ceza sahasında bomboş takım arkadaşları olmasına rağmen 0’dan kaleye şut çekmeye çalışan topçular. Dümdüz koşup bir anda durup topu bırakan ve rakibin gol atmasına yol açacak atakların oluşması. Kaleyle karşı karşıya 20 bitiriciliği olan topçunun kaleyi geç taç çizgisine doğru şut çekmesi mi dersin nasıl kanser olmak istersen bu oyunda mevcut. Bu saydıklarımın haricinde gerçekleşen bir ton aptal daha olay oluyor, oynayanlar bilecektir zaten. Rakibi olmayan her şey gibi artık bunlarda işi “Zaten satıyoruz abi yaa” mantığına dökmüş durumdalar tamamen. Şu oyunun yapay zeka kısmını artık geliştirin abi koskoca SEGA firması bunları yapamayacak güçte değil.. Maç motorunuz zaten rezalet onu konuşmaya bile gerek yok onun iyileştirileceğine dair bir umut kırıntısı bile yok ama en azından yapay zekayı yapında Messi, Ronaldo gibi isimler kaleciyle karşı karşıyayken topu taca falan vurmaya çalışmasınlar be abi.

Dream Theater:

Oyuna gelen yenilikler her yıl olduğu gibi tatmin edici değil. Oyunda daha fazla kontrol daha fazla etkinlik sağlayabilmeliyiz. Sadece gelen kutusunun veya maç motorunun içinde olmak artık sıkıcı olmaya başladı. Menejer karakterimizi daha özgün bir şekilde kullanabilmeliyiz. Özel hayat detayları gerçekçi bir şekilde oyuna aktarılmalı. Maç esnasında oyuncularla daha gerçekçi iletişim kurabilmeliyiz. Transfer yaparken oyuncularla anlaşma süreci daha gerçekçi olmalı. Bu şekilde çok fazla eksiklik yazılabilir. Bunun gibi fikirleri oyuna aktarmak söylendiği kadar kolay olmayabilir fakat sonuç olarak biz oyuncular artık yenilikler istiyoruz ve sizlerde oyununuzun sürekliliğini devam ettirmek istiyorsanız bu gelişmeleri yapmak zorundasınız. Umuyorum ki önümüzde ki yıl çok daha ciddi gelişmeler yaşamış bir fm serisiyle karşımıza çıkarsınız. Herkese bol eğlenceli vakitler dilerim.

BestGamer:

“Abi bana imkan verilecek var ya takımı ne hale getiririm” simülasyonu.

Oyunu beğenmeyenler genellikle motordan şikayetçi olmuş, fakat sürpriz sonuç faktörü, form gibi birçok etkeni unutmuşlar. Pozisyonlar geçen senekye oranla daha gerçekçi ve taktiğinize uyumlu halde gelişiyor. Bu yüzden çöp diyenler veya hayal kırıklığı gözüyle bakanlar SİZ HAKSIZSINIZ.
Oyun çıkınca epey eksiği vardı ama zamanla düzelttiler çoğunu. Şu an gözüme çarpan en büyük sorun penaltı motoru. İstersen Cristiano Penaldo kullansın bu penaltıları, 20 penaltıdan 8ini atabilirseniz kendinizi şanslı sayın. Çok fazla penaltı oluyor ve çoğu gol olmuyor. Atamayınca -ki genelde atamıyorlar- moral de gidiyor oyuncunun form durumu da.

Gerrard:

Beta döneminde aldım o günden beri aynı save ile devam ediyorum oyuna. İlk baştaki maç motoru aksaklıklarına full sürümde biraz çözüm getirdiler daha sonra en son çıkan güncelleme ile birkaç sorun daha çözüldü bana göre önceki serilere göre daha iyi bir maç motoru var şu an için. Oyun içinde Gelişim Merkezi gibi yenilikler hoşuma gitti, oyunda en çok ilgimi çeken şeylerden biri olan Youth Intake daha keyifli hale geldi benim için. 4-4-2 taktiği hala sıkıntı çıkarabiliyor ama adam adama markaj, geniş alanda savunma bir nebze daha iyi savunma yaptırıyor.

Fohn:

bu oyuna para verdiğim için açıkcası pişman oldum 2019 a kadro güncellemesi yapılmış 2020 diye sunulmuş inanılır gibi değil yani hiç mi birşey eklemezsiniz arkadaş 2 buton yapmak için mi para alıyorsunuz bizlerden. Ne maç motoru güzelleşmiş nede oyuna bir eklenti var. Bakın eğer daha almadıysanız ve bunu okuyorsanız emin olun açın 2019 oynayın daha iyi bundan sonra ön siparişle asla fm almam. Kadro güncellemesi yapıp devam edin bu nedir ya adamlar dalga geçiyor FM Online diye birşey çıkar aylık yıllık aidatı olsun ödeyelim yeni oyun alıyormuş hissiyatı verip oyun aldırmak saçmalık buna insan üzülüyor para verdik diye.

Yorumlar: